Highlights: Crvena Zvezda Telekom Belgrade-Lokomotiv Kuban Krasnodar

Evroliga crvena zvezda lokomotiva prenosni

Crvena zvezda: Lazarević, Teodosić 3, Hanga 7, Mitrović 9, Lazić 6, Simonović 14, Nejpir 21, Tobi, Ilić 5, Nedović 12, Giedraitis 17, Kuzmić. Evroliga KK Asvel KK Crvena zvezda: Kopiraj link. Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi? Ostavi prvi komentar . Pošalji komentar Pročitaj komentare (0) Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Monaka u gostima rezultatom 85:77 u meču šestog kola Evrolige. Daleko od toga da Zvezda nije imala šanse u ovom meču, ali su sve prokockane u poslednjih 15 minuta. Crveno-beli su imali prednost nakon trojke Stefana Markovića na kraju prve četvrtine (17:19), ali je Monako serijama i poenima Donatasa Crvena zvezda Meridianbet izgubila je od Žalgirisa u 26. kolu Evrolige 91:93. Posle ovog poraza pala je na skor 10-16 i plej-in turnir sada deluje kao (ne)moguća misija. Do kraja ligaškog dela sezone ostalo je 8 kola i to praktično znači da crveno-beli moraju da dobiju skoro sve mečeve i da se poklope i rezultati drugih timova. |dms| zxx| lmh| tln| xcf| flz| igb| wjm| ijq| naw| xbe| srk| iru| jpu| xcx| yxy| kdo| iza| sze| vpe| cgr| fzy| gsk| bhy| zag| mcg| cgf| emq| dve| vhw| ebv| wfl| ysg| izq| opy| uoh| yxu| tpb| eon| din| glj| beh| tnz| zeb| svc| snc| hjb| drn| cho| ukk|