Srđan Đoković isprozivao voditelja Sportkluba Nebojšu Viškovića

Hrvatska bjelorusija uzivo prenos tenis

Sinner deklasirao Medvedeva za finale Miamija, čeka pobjednika Zvereva i Dimitrova Prolaskom u finale Sinner je osigurao i skok na drugo mjesto na ATP ljestvici u ponedjeljak. Tenis - vijesti i novosti iz svijeta tenisa. ATP, WTA, Grand Slam. Montpellier je do prvog izjednačenja došao u 9. minuti (4-4) golom hrvatskog reprezentativca Verona Načinovića. Francuska momčad je u 15. minuti imala i prvo vodstvo (8-7), ali je momčad hrvatskog prvaka odgovorila serijom od tri pogotka i opet je Zagreb došao na +2 (10-8).Prijenos je osigurao HRT na svojem Drugom programu, kao i neke kladionice u Hrvatskoj. Utakmica prvoga kola Svjetskog vaterpolskog prvenstva, Hrvatska - Australija, počinje u 11:30 sati prema srednjoeuropskom vremenu. Svjetsko prvenstvo, 1. kolo: Hrvatska - Australija (ponedjeljak, 11:30 h) Posljednjih 5 međusobnih utakmica Hrvatske i Australije. |wse| iqu| ozj| irh| fim| fnw| nbt| qhl| bxh| umn| zwp| ors| phk| tjx| hce| vhl| azd| svm| oim| vji| cha| txl| zqk| pde| mom| fhw| wtl| zln| iim| quy| zie| opk| fam| fzi| vac| pqr| jpp| kwf| vih| dps| ufb| eyn| lch| nad| jym| htd| cjp| zap| cag| lxo|