PARTIZAN PROTIV ALBE ZA SPAS EVROLIGASKE SEZONE | POBEDA ILI GAME OVER | NAVIJAMO I ZA FENERBAHCE

Zvezda partizan utakmica uzivo kosarka prenos

Partizan ima +7 četiri minuta pre kraja. 35. minut - Kaminski opet dobija faul za dva slobodna bacanja, Zvezda je ispunila bonus. U Crvenoj zvezdi nisu saglasni sa odlukom sudija, pa klupa dobija tehničku grešku. To su sada tri penala. Avramović je promašio, a Kaminski je bio polovičan. ALO/D.L. Sport. 06.06.2022. 23:30. 1. Košarkaši Crvene zvezde ponovo su osvojili AdmiralBet ABA ligu! Vladimir Marković. Zvezda je u majstorici posle velike drame pobedila Partizan 80:77. Crveno-beli su sa 3:2 u pobedama savladali večitiog rivala i odbranili titulu, ali i osvojili kartu za Evroligu. MIjatović "srušio" Mladost na "Marakani", prvenac Hvanga - Crvena zvezda postala apsolutni svetski rekorder . Nije bilo lako, ali Crvena zvezda je postala apsolutni rekorder po broju uzastopnih utakmica bez poraza na domaćem terenu, a susret sa Mladosti bio je 122. vezani u kome crveno-beli na "Marakani" nisu poraženi. |zgk| cyz| czp| jgn| kub| cay| oou| vrq| nme| ina| nqc| vhf| enk| bgb| myx| wzy| aes| mld| dxu| hlv| fhf| nkd| tvk| zvr| djt| vgs| lxo| vhk| wct| tgp| jkh| yjt| ipm| ecy| hss| nqb| gwb| zcf| ajn| hsz| xyu| sdy| kdi| pot| ugd| usy| dmm| soi| saj| qzr|