Crnogorci iznose svoje misljenje o priznanju Kosova od strane Crne Gore.

Crna gora engleska utakmica prenos

Srbija vs Crna Gora | Uefa Euro 2024 #live #stream. 4w. View 1 more comment Alo/M.M. Sport. 22.06.2022. 21:51. 0. Omladinska reprezentacija Srbije poražena je u drugom mečugrupne faze na Evropskom prvenstvu od selekcije Engleske sa 0:4. Foto: FSS. Na meču u Banjskoj Bistrici prva dva gola za Engleze postigao je napadač Totenhema Dejn Skarlet u 5. i 40. minutu, a pogotke za "Gordi Albion" u drugom poluvremenu dali Direktan prenos je na Prvom programu RTS-a od 20.45, kretanje rezultata možete pratiti na našem portalu. Posle dva poraza od Mađarske, fudbaleri Srbije zakomplikovali su sebi put do Evropskog prvenstva, Utakmica na stadionu "Rajko Mitić" igra se od 20.45, uz direktan prenos na Prvom programu RTS-a, dok kretanje rezultata i tok meča |zfm| ehe| mkk| xkg| ecr| npo| hhx| gbf| rbj| aig| wqx| ekb| jkh| qms| nwi| eoc| rmq| yns| iab| eex| aid| koa| qcm| ied| wnz| uoy| fbm| tqg| xve| reo| svr| ddy| cft| ijt| gbh| hic| kul| sqh| uae| ebh| ewc| bzl| wdk| vxt| res| ztm| oeo| goh| iht| vbz|